Skip to content Skip to footer
teknik-destek
image-copyright-29
karaca otomat

Sektörde 15 yıllık tecrübe ve öncülük

2007 yılından bu yana onlarca şehir, yüzlerce otomat noktası ile hizmet sektöründeki yerimizi sağlam adımlar ile edindik.

Kişisel ve kurumsal tüm ihtiyaçları karşılayarak ve ilişkilerimizi geliştirerek; müşterilerimiz alışverişte bulunduğumuz şirketler ve çalışanlarımızla profesyonel, tarafsız ve hak tanır bir anlayışla çalışmak temel ilkemizdir.

Firmamız piyasaya girip çıkmış pek çok vending firmalarının aksine kontrollü büyümeyi esas almış olup, birkaç otomatla başlamış olduğu operasyonlarını yüzlerce otomatla devam ettirmektedir. Kurulduğu günden beri piyasanın ve müşterilerin değişen gereksinimlerine karşı sürekli kendisini yenilemiştir.

Bugün firmamız fabrikalara, askeri birliklere, plazalara, hükümet binalarına, hastanelere, okullara, üniversitelere ve güvenlik birimlerine hizmet vermektedir.

Seçkin iş yerlerinin ve çalışanlarının sıcak ve soğuk içecek ihtiyaçlarını, Dünyanın en büyük otomat üreticilerinin üretmiş olduğu son teknoloji otomatlarla sunmaktadır.

Alanında uzman personellerimiz ile resmi tatillerde dahil 7/24 arızaya ve ürün bitimine karşı en kısa sürede müdahale eden teknik servisimiz ile müşterilerimize kesintisiz hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Müşterilerin taleplerini dikkate alarak en iyi ürünlerle hizmet veriyoruz. Makinemizin nereye kuracağımıza ve hangi özellikte makineyle hizmet vereceğimize birlikte karar veriyoruz. Güler yüzlü elemanlarımız ile en ufak bir eleştiri ve şikayeti dikkate alarak anında çözüm üretmekteyiz .

Anlaşmalı olduğumuz bankanın vermiş olduğu kota dahilinde otamata taktığımız post makinesi sayesinde kredi kartı ile ürün alınabilmektedir.

teknik-destek
Bilgilendirme Bülteni© 2023 Karaca Otomat, tüm hakları saklıdır.